Jednoślady elektryczne nowej generacji! - Super Soco
Logo pojazdu elektrycznego

Jednoślady elektryczne nowej generacji!

10 marca 2019

Super Soco, to obecne w ponad 50 krajach na niemal wszystkich kontynentach motocykle, motorowery i skutery elektryczne, teraz dostępne także w Polsce! W stu procentach elektryczny silnik to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy kosztuje zaledwie 1,60 zł!

– W czasach zakorkowanych miast, Super Soco to miejska mobilność wymyślona na nowo –mówi Michał Dubiel, pełnomocnik zarządu ds. organizacji i inwestycji  Karbon 2. – Odważny, nowoczesny design, najwyższa jakość wykonania, a przede wszystkim  moc i osiągi klasycznych skuterów przy 100 % ekologicznym, elektrycznym zasilaniu, to powody, dla których postanowiliśmy przedstawić tę znaną już w świecie markę Polakom.

Skutery, motorowery i motocykle elektryczne Super Soco to miejska mobilność wymyślona na nowo. | Na zdjęciu : Super Soco TS

Motocykle i skutery elektryczne Super Soco to dzieło byłych pracowników Hondy, którzy poświęcili się pasji i marzeniom. Dzięki croundfoundingowi stworzyli pierwsze w 100% zasilane litowymi bateriami motocykle elektryczne wyposażone w wydajny silnik Boscha, gwarantujący dużą moc wyjściową i przyspieszenie odpowiadające spalinowym motocyklom klasy 50. Akumulator litowy z podzespołami technologicznych gigantów, takich jak Samsung, LG, czy Panasonic, mieszczący dwie baterie schowek oraz wykorzystanie aluminiowych elementów konstrukcji pozwalają na przejechanie nawet 160 kilometrów jazdy bez ładowania. Ponadto, dzięki małej wadze baterii (tylko 10,5 kg) można ją zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie będziesz chciał uzupełnić poziom energii.

Pierwszy model Super Soco, TS, pojawił się w 2016 roku. Jego entuzjastyczne przyjęcie sprawiło, że już rok później zadebiutował cafe racer TC. W 2018 roku zaprezentowano skuter CU-x oraz motocykl TC-max, który śmiało można porównywać do jego spalinowych odpowiedników klasy 125. Podczas Motor Bike Expo w Weronie szanghajska firma pokazała swój najnowszy produkt, wyścigowego EBC (E-nakedBike Championship).

Jak podkreślają założyciele firmy Super Soco, ich głównym celem jest dostarczanie ludziom najnowocześniejszych technologii, jednocześnie będące „Cool&fun”. Takie też są pojazdy TC, TS, czy CUx. Ich łatwość prowadzenia, nietuzinkowy wygląd oraz ekologiczność sprawiają,  że jednośladowego bakcyla połykają także ci, którzy z klasycznymi motocyklami nie mieli jeszcze do czynienia.

Podobne aktualności

Zobacz wszystkie

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 602 585 602

handlowy@super-soco.pl