Super Soco na Warsaw motocycle show 2019 - Super Soco
Logo pojazdu elektrycznego

Super Soco na Warsaw motocycle show 2019

10 marca 2019

3 dni, ponad 1000 motocykli, tysiące odwiedzających. Tak w skrócie można podsumować Warsaw Motocycle Show 2019, największe targi motoryzacyjne w Polsce, podczas których zaprezentowaliśmy nasze motorowery, motocykle i skutery elektryczne.

Do Ptak Expo w Nadarzynie co roku przybywają fani jednośladów z całej Polski, i nie tylko. Nie inaczej było między 1 a 3 marca. Premiery, eventy, a przede wszystkim okazja do przyjrzenia się z bliska jak wyglądają najnowsze modele i przegląd niemal całego rynku moto w jeden weekend.

Zwiedzający Warsaw Motocycle Show z zaciekawieniem oglądali nasze skutery, motorowery i motocykle elektryczne Super Soco.

TS, TC, CU-x, a także zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce TC-max zbierały bardzo pozytywne opinie, nie tylko wśród zwolenników pojazdów elektrycznych. Także tradycjolnaliści, którym w żyłach płynie benzyna, entuzjastycznie oceniali nasze elektryczne skutery, motorowery, czy motocykle. W rozmowach najczęściej padały pytania o cenę, zasięg oraz moc w porównaniu ze spalinowymi odpowiednikami. Oczywiście nie obyło się też bez pamiątkowych zdjęć za kierownicą Super Soco.

Nasza obecność nie umknęła też uwadze mediów. O Super Soco pisał m. in. Natemat.pl, doceniając ekologiczny, 100% elektryczny sposób zasilania, a ekipa portalu Ścigacz.pl odwiedziła nasze stoisko z kamerą.

– Super Soco to nazwa, którą warto zapamiętać. Świetnie wyglądające i bardzo nowoczesne skutery i motorowery elektryczne. – ocenia w relacji live dziennikarz Ścigacza.pl.

Nie milkną jeszcze echa warszawskich targów, a już szykujemy się do następnych. Nasze motocykle, motorowery oraz skutery elektryczne będzie można zobaczyć podczas Poznań Motor Show już od 28 do 31 marca!

Podobne aktualności

Zobacz wszystkie

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 602 585 602

handlowy@super-soco.pl