Super Soco oficjalnym partnerem Ducati - Super Soco
Logo pojazdu elektrycznego

Super Soco oficjalnym partnerem Ducati

4 kwietnia 2019

Skutery, motorowery i motocykle elektryczne Super Soco po raz kolejny stawiają pionierski krok w kierunku rozwoju nowoczesnej miejskiej mobilności. Po ogłoszeniu pierwszych na świecie oficjalnych wyścigów motocykli elektrycznych przyszła pora na współpracę z jednym z liderów branży motocykli wyścigowych.

Jak informuje Vmoto Soco, producent skuterów elektrycznych Super Soco Cu-x, motorowerów elektrycznych Super Soco TS i Super Soco TC oraz motocykli Super Soco TC Max, marka Super Soco została oficjalnym partnerem Ducati.

Ducati to jedna z najstarszych firm obecnych na rynku skuterów i motocykli na świecie. Niemal stuletnia tradycja, sukcesy na torach (m.in. mistrzostwa świata Moto GP), czy uznanie wśród gwiazd (Tom Cruise otrzymał nawet pierwszą w USA wersję motocykla Ducati Desmosedici RR) potwierdzają, że włoskie przedsiębiorstwo przoduje rynkowi jednośladów nie tylko w Europie, ale na całym świecie.

Tym bardziej cieszy docenienie Super Soco przez motoryzacyjnego giganta, który także dostrzega, że przyszłością motoryzacji jest skuter, motorower i motocykl elektryczny.

Jak będzie przebiegała współpraca Ducati i Super Soco? Będziemy informować na bieżąco.

Podobne aktualności

Zobacz wszystkie

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 602 585 602

handlowy@super-soco.pl