Motorowery elektryczne Super Soco na Poznań Motor Show 2019. Zapowiedź - Super Soco
Logo pojazdu elektrycznego

Motorowery elektryczne Super Soco na Poznań Motor Show 2019. Zapowiedź

25 marca 2019

Od 28 do 31 marca na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Poznań Motor Show 2019. Wśród 170 wystawców nie zabraknie oczywiście Super Soco.

Targi Poznań Motor Show już od 1992 roku skupiają miłośników motoryzacji z całego kraju. Rokrocznie prezentowane są tu najnowsze samochody, motocykle, skutery, kampery oraz samochody ciężarowe. Jest to więc obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji.

Super Soco, podobnie jak podczas Warsaw Motocycle Show, zaprezentuje na swoim stoisku motorowery, motocykle i skutery elektryczne.

Motocykle, motorowery i skutery elektryczne Super Soco cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas Warsaw Motocycle Show.

Po Mediolanie, Paryżu i Warszawie, Poznań będzie czwartym miastem w Europie, gdzie fani jednośladów mogli zapoznać się z najnowszymi modelami szanghajskiego producenta. Podczas targów Karbon 2, wyłączny importer Super Soco w Polsce, pokaże CU-xa, TS-a, TC-a, oraz TC- Maxa.

Ważną częścią Poznań Motor Show jest Kongres Move – Mobility & Vehicles. który porusza tematykę przyszłości motoryzacji z perspektywy zmian związanych z elektromobilnością. Samochody, motocykle, motorowery i skutery elektryczne coraz częściej zastępują spalinowe odpowiedniki, czego najlepszym przykładem są motocykle i skutery elektryczne Super Soco.

28-31 marca 2019 to data, którą każdy miłośnik motoryzacji musi wpisać w swój kalendarz, a następnie przyjechać na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by podziwiać najważniejsze i najnowsze motoryzacyjne trendy.

Stoisko Super Soco znajdziesz w Pawilonie 8a. Więcej informacji o targach pod tym linkiem.

Podobne aktualności

Zobacz wszystkie

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 602 585 602

handlowy@super-soco.pl