Masz 1000 powodów by kupić Super Soco - Super Soco
Logo pojazdu elektrycznego

Masz 1000 powodów by kupić Super Soco

13 listopada 2019

Black Friday dopiero za dwa tygodnie? Żaden problem. Nasze elektryczne skutery, motorowery i motocykle wyprzedzają branżę w każdej dziedzinie, dlatego wprowadzamy promocję już dziś.

Wszystkie jednoślady Super Soco 1000 złotych taniej!

Super Soco Cux – 11 600 10 600!

CU-x to pierwszy inteligentny skuter w stajni Super Soco. Ten w 100 % elektryczny pojazd to rewolucja na rynku e-mobilności. Dzięki niezwykle wydajnemu kinetycznemu silnikowi Boscha, lekkiej i przenośnej (tylko 10,5 kg!) baterii litowej oraz wielofunkcyjnemu schowkowi, Super Soco Cu-x jest idealną odpowiedzią na zakorkowane miasta.

Dzięki wykorzystaniu baterii litowej z ogniwami liderów rynku takich jak Samsung, ATL, czy LG, możesz wyruszyć w podróż nie martwiąc się o ładowanie. W stu procentach elektryczny silnik to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy tym skuterem elektrycznym nowej generacji kosztuje zaledwie 1,60 zł! Super Soco Cu-x: Jedź i baw się!

Super Soco TS – 12 900 11 900!

Pojawienie się Super Soco TS naked na rynku w 2016 roku rozpoczęło nową erę e-mobilności. Po wielu latach pracy nad technologią i designem grupa byłych pracowników Hondy zaprezentowała swój pierwszy w 100% elektryczny motorower.

Opracowany wspólnie z Bosch silnik oraz niezwykle wydajna bateria z komponentami Samsunga, LG czy Panasonica gwarantują niespotykaną do tej pory wydajność (do 160 km przy dwóch bateriach).

Tak jak każdy elektryczny skuter i motorower Super Soco, także TS, to nie tylko moc i osiągi klasycznego motoroweru, ale też odważny i nowoczesny wygląd. Dominujący, agresywny przód, uniesiona linia tylnego siedziska oraz dynamiczne światła led potwierdzają, że Super Soco TS to motorower elektryczny najnowszej generacji.

Super Soco TC 14 200 13 200!

Wyposażony w najlepsze i najnowsze technologie, Super Soco TC to odrodzenie klasyki z lat 50. i jednocześnie początek nowej ery elektromobilności.

Ten całkowicie elektryczny motorower w stylu Cafe Racer wyposażony został wysokowydajny silnik Boscha, gwarantujący dużą moc wyjściową i przyspieszenie odpowiadające spalinowym motocyklom klasy 50.

Akumulator litowy z podzespołami technologicznych gigantów, takich jak Samsung, LG, czy Panasonic, mieszczący dwie baterie schowek oraz wykorzystanie aluminiowych elementów konstrukcji pozwalają na przejechanie nawet 160 kilometrów jazdy bez ładowania.

Ponadto, dzięki małej wadze baterii (tylko 10,5 kg) można ją zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie będziesz chciał uzupełnić poziom energii.

Elektryczny motorower Super Soco TC to nie tylko osiągi i wygląd klasycznych motocykli, ale także ekologiczna oszczędność. Dzięki 100 % elektrycznemu zasilaniu sto kilometrów jazdy kosztuje mniej niż 2zł

Super Soco TC Max 19 900 18 900!

Pierwszy motocykl elektryczny Super Soco. 5000 W mocy silnika umieszczonego centralnie odjeżdża konkurencji już od pierwszego ruchu manetki. TC Max bez kompleksów może porównywać się ze swoimi spalinowymi odpowiednikami w klasie 125cc.

Dzięki dedykowanej baterii można nim przejechać nawet 110 km na jednym ładowaniu, co pozwala poruszać się nie tylko w centrum miasta, ale także na krótkich wypadach nad wodę, do lasu – wszędzie tam, gdzie chcesz!

W stu procentach elektryczny silnik to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy motocyklem elektrycznym klasy premium kosztuje mniej niż 2 zł

Podobne aktualności

Zobacz wszystkie

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 602 585 602

handlowy@super-soco.pl