Już jest. Super Soco Cu-x Ducati Edition - Super Soco
Logo pojazdu elektrycznego

Już jest. Super Soco Cu-x Ducati Edition

6 maja 2019

Super Soco Intelligent Technology i Vmoto, właściciele marki skuterów, motorowerów i motocykli elektrycznych Super Soco pokazali światu swój najnowszy produkt. CUx Ducati Special Edition, elektryczny skuter stworzony we współpracy z prestiżową włoską marką.


Współpraca włoskiego giganta i chińsko-australijskiegio konsorcjum umacnia markę Super Soco na rynku oraz pokazuje, że elektromobilność to nie mrzonka i niszowy temat, lecz sprawa, którą interesują się najwięksi.


Ducati to jedna z najstarszych firm obecnych na rynku skuterów i motocykli na świecie. Niemal stuletnia tradycja, sukcesy na torach (m.in. mistrzostwa świata Moto GP), czy uznanie wśród gwiazd (Tom Cruise otrzymał nawet pierwszą w USA wersję motocykla Ducati Desmosedici RR) potwierdzają, że włoskie przedsiębiorstwo przoduje rynkowi jednośladów nie tylko w Europie, ale na całym świecie.


Super Soco Cu-x w wersji Ducati wyposażony jest w 2700-watowy silnik Boscha oraz wysokiej jakości baterię litową 32 Ah, dzięki której można przejechać nawet 75 km na jednym ładowaniu.

Podobne aktualności

Zobacz wszystkie

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 602 585 602

handlowy@super-soco.pl